Kontakt

Lubisz pisać, ale nie próbowałeś swoich sił w czasopiśmie? A może chowasz swoje dzieła do szuflady? Jeśli do tego interesujesz się nauką – to miejsce w sam raz dla Ciebie!

Zapraszamy do współpracy!

Chętnie przyjmujemy artykuły popularnonaukowe, więc jeśli masz nietypową, naukową pasję – opowiedz nam o niej! Przygotowane materiały prosimy przesyłać na adres: redakcja@magazynexperyment.pl.

Teksty na kolejny numer przyjmujemy do 10-go dnia miesiąca poprzedzającego publikację. Z autorami ciekawych artykułów będziemy się kontaktować w ciągu tygodnia od otrzymania tekstu. 🙂

Jeśli chciałbyś podjąć się dłuższej współpracy z nami – nic prostszego! Skontaktuj się z zastępcą redaktora naczelnego.

 

Masz ciekawą pasję naukową i chciałbyś się nią podzielić? A może organizujesz ciekawe wydarzenie popularyzujące naukę? Chętnie wysłuchamy i opiszemy Twoją działalność!

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie popularyzujące naukę albo pracujesz w miejscu, które zajmuje się tematami naukowymi – napisz. Co miesiąc szukamy nowych miejsc i wydarzeń, które opiszemy tak, jak nam opowiesz – w postaci wywiadu lub artykułu. Dzięki temu więcej osób dowie się o niezwykłości Twojego działania! Zapraszamy do kontaktu z zastępcą redaktora naczelnego!

 

Zajmujesz się popularyzacją nauki albo pracujesz w miejscu, które działa na rzecz szeroko pojętej nauki? Chciałbyś  się zareklamować w naszym czasopiśmie? Nic prostszego!

Nie czekaj! Napisz!

Jeśli chcesz zareklamować naszym czytelnikom swoją działalność lub produkt, napisz do redaktora naczelnego! Podobnie chętnie rozreklamujemy wyjątkowe wydarzenia kulturalne czy naukowe.